UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Generalnie większość kamienic (z tych wykończonych) wygląda jak kolorowy sen Barbie po butaprenie. Na tym tle nie dziwi mnie wygląd tzw. Ratusza. Jeżeli już koniecznie chcecie załatać czymś tę dziurę, to niech "profesor z Gdańska" zaprojektuje w końcu coś konserwatywnego, takiego na jakiego sam wygląda, a nie sili się na awangardę. Mieszkałem tyle lat w Trójmieście i wielokrotnie chodziłem po gdańskiej starówce, ale że pan panie profesorze tam nie był, to naprawdę niesamowite!!!
Paszczur