UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Profesorze Baum .Proszę Pana aby Pan więccej nie projektował architekturyn na Starym Mieście w Elblągu ,/projekt Ratusza Starego Miasta//.Jest to ewidentny strach przed historią tej ziemii.Te klocec zlepione w durzym areale niczego nie mówią.Ogrom geometrii z stalą i szkłem są puste w swym wyrazie.Jeżeli chce pan się popiusać swym kunsztem i wyczuciem architektonicznym to proszębto robić na peryferiach /albo w centrum miasta współczesnego Elbląga/,z podziękowaniem
m.Ciężkowski