235
18.03.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do architekta ratusza: kolego, zbieraj już kabze bo jak wybudują ratusz w tej formie to bedziesz musiał płacić tantiemy dla architekta (lub jego spadkobierców) budynku braniewskiewgo dworca.:)
Namolny (2004.03.22)

info

0  
  0
ale przecież moge się mylić ......:):):)
Namolny (2004.03.22)

info

0  
  0
Połączenie dwóch lub więcej stylów arch. jest w obrębie Starego Miasta ZBRODNIĄ ! Popatrzcie na dach kościoła przy ul. Robotniczej.Szansą Elbląga jest turystyka ale kto przyjedzie podziwiać neogotycki budynek z elementami przeszkleń i aluminiową elewacją.
Fan Starówki (2004.03.23)

info

0  
  0
Do Fana Starówki: Fanem Starówki to Ty może i jesteś, ale o stylach nie masz zielonego pojęcia. Jakie mieszanie stylów ??!! Mieszanie różnych materiałów na elewacji - to tak, ale żeby od razu nazywać to mieszaniem stylów ? Jaki neogotyk ? Gdzie ? Na Starówce nie ma żadnego neogotyku. I o co chodzi z tym kościołem na Robotniczej ? To na pewno architektoniczny koszmar ( choć jego wnętrze ma swój klimat ), ale co to ma do Starego Miasta.
żuczek (2004.03.23)

info

0  
  0
Ratusz kojarzy mi sie z wieżą i zegarem. Powinien byc wysoki i smukły. Ten budynek jest ciut za masywny. Pozdrawiam!
1 maja (2004.03.25)

info

0  
  0
patrze, patrze i cosik nie moge sie przekonac choc staram sie jak moge...brzydki jakis taki nieforemny bez fantazji tak jak ktos powiedzial ot kolejny budynek...ale zastanawiam sie jak bedzie z parkowaniem i calym ruchem ktory sie tam zacznie. az strach pomyslec.
elaela (2004.03.25)

info

0  
  0
uwazam ze projekt Pawla Glinskiego (po stonowaniu kolorow) jest z tych wszystkich jednak najlepszy a projekt ala ALCATRAZ (ten warszawski) powinien naprawde dostac nagrode za najwiekszy KIT roku
elaela (2004.03.26)

info

0  
  0
W sumie pasuje do naszej starowki, ale myślę, że uroku dodałaby jej dokładna rekonstrukcja starego ratusza, który spłonął podczas pożaru w 1772... Mmmmm...
BramaTargowa (2004.03.26)

info

0  
  0
Na pewno rekonstrukcja starego ratusza byłaby tu bardziej na miejscu A ten mi sie nie podoba
(2004.03.27)

info

0  
  0
no cóż... co do wydawania pieniędzy to zgodzę się tutaj ze wszystkimi że elbląg ma zdecydowanie więcej innych wydatków, ale jeżeli już by miał być to jest całkiem niezły... jeżeli ktoś porównuje go do motywu kolejnej kamieniczki to chyba nie był w większych miastach gdzie stare kamienice na starych miastach mają nie kilkanaście, ale kilakadziesiąt lat i ratusze mają bardzo dużo wspólnego z kamienicami.... sam pochodzę ze zdecydowanie większego miasta niż elbląg i ieszkam tutaj dopiero od roku i uwierzcie mi że niektóre podejście elblążan mnie rozwala... nie tylko jesli chodzi o ratusz... pozdrawiam
zamiejscowy (2004.03.27)

info

0  
  0