UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj Panie RWEL - czytam i czytam Pana teksty i nie mogę się nadziwić. Czy jeszcze wątroba zdrowa - tyle żółci?! Czy na prawdę wszystko w Elblągu jest "be"?...
Kazek
Oj Panie RWEL - czytam i czytam Pana teksty i nie mogę się nadziwić. Czy jeszcze wątroba zdrowa - tyle żółci?! Czy na prawdę wszystko w Elblągu jest "be"?...
Kazek