UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj Panie RWEL - czytam i czytam Pana teksty i nie mogę się nadziwić. Czy jeszcze wątroba zdrowa - tyle żółci?! Czy na prawdę wszystko w Elblągu jest "be"?...

Kazek

Anuluj