UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ratusz na starówce to dobry pomysł, ale w Elblągu bardziej przydałyby się ULICE BEZ DZIUR. Jak ktoś jechał Podchorążych i dalej Saperów to wie o czym mówię. Totalna masakra dla amortyzatorów. Swoją drogą miasto potrafi zdobyć fundusze na budowę "własnego kąta" (nowego ratusza), ale pieniądze na remonty dróg są dla niego nieosiągalne.
MIKE