UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie BAUM ,proszę nie projektować wieęcej architektury dla miasta Elbląga /Ratusz Styarego Miasta Elbląga?Nie życzę sobie tego/elblążanin z indygendu/.Strach przed historią Pana nie usprawiedliwia.Adios !

M.Ciężkowski

Anuluj