UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie BAUM ,proszę nie projektować wieęcej architektury dla miasta Elbląga /Ratusz Styarego Miasta Elbląga?Nie życzę sobie tego/elblążanin z indygendu/.Strach przed historią Pana nie usprawiedliwia.Adios !
M.Ciężkowski