UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nas na to nie stac !!!! chca zbudowac nowe drozsze gniazdo . Podniesli mi dzierzawe o 80 % !!!!!!!!!!!!!!!!! bankrutojacy . dajcie ludziom praoe - sciagnijoie inwestorow !!!!!!!! LEPER przyjdzie zrobi porzadek ???????

tom