76
02.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czy jazda po naszych drogach z kierownica po angielskiej stronie jest legalna? ten z beemki powinien poniesc odpowiedzialnosc. jego nie powinno byc na tej drodze. jezdza takimi zlomami i zagrozenie powoduja.
(2012.03.04)

info

0  
  0
Co tak malo piszecie smuciarze moze dojedziemy do tena na stronkach muhahahahhaha znalezli sie opisydupki hehehe z fiftonej ligi muhahahaha
(2012.03.04)

info

0  
  0
Czytajac mnostwo dziwnych komentarzy pan pod loginem "jeden z pierwszych" ma absolutna racje. Niestety wina lezy po stronie kierowcy Volvo poiewaz BMW widzac, ze ten wyjezdza ruszyl glowa i probowal uciec lewa strona jezdni a szanowny Pan z Volvo chyba uznal ze w takim razie moze wyjechac i zderzenie gotowe. .. Szybkiego powrotu do zdrowia poszkodowanym zycze
Kierowca (2012.03.04)

info

0  
  0
bmw też jechało właściwym pasem Polska z Anglią się pomyliła pewnie z przyzwyczajenia. Albo Elbląg już Londyn przypomina i się rozmarzyli
Emblonżanin (2012.03.04)

info

0  
  0
KIEROWCA chyba bombowca :D skoro przyznajesz mu racje. Nie mial prawa jechac pod prad. Gdyby jechal swoim pasem mineli by sie idealnie i nie bylo by wypadku. Wystraszyl sie?? hahaha za kazdym razem boi sie gdy widzi skrzyzowanie i nadjezdzajace auta?? :D
(2012.03.04)

info

0  
  0
chcial go ominąć i wjechal na jego pas. .. inteligentnie. Pomijajac fakt ze zapierdzielal ta beemka na co sa swiadkowie. Kierowco zwolnij. Ulica to nie tor wyscigowy !!!
(2012.03.04)

info

0  
  0
Kierowca z VOLVO winny i tyle! Mam nadzieję, że te "fachofce". którzy twierdzą o niewiności tego z volvo, nie mają "prawka". Myślę, że to kolesie ze wsi sprawcy (volviarza). Wyjeżdża taki z drogi popdporządkowanej i człowiek z BMW, co miał zrobić. Nikt nie zna swojej reakcji. Ciekawe jak jeden z drugim ominął by tego z volvo? Pewnie przeskoczył. ..
real12 (2012.03.04)

info

0  
  0
Gamoniu! kierowca Volvo byl juz za skrzyzowaniem, czyli spokojnie wykonał manewr !Czlowiek z BMW mial taka predkosc, ze nic nie mogl juz robic tylko walic bo nawet kierownica nie zdazyłby skrecic w dodatku nie wiadomo czy nie rozmawial przez telefon badz robił cos innego. Co wy ludzie sie wypowiadacie ? Nie byliscie a piszecie farmazony! Po zbadaniu stanow aut(bo moze to jest nowe BMW ale cale w szpachlu) i miejsca wydarzen oraz innych przyczyn policja stwierdzi a nie wy!
(2012.03.04)

info

0  
  0
Co racja to racja. .biegli zadecyduja kto zawinil sparwiedliwie miejmy nadzieje. A "real12" to chyba jakis prostak, a nawet napewno. Ciekawe czy mialbys odwage powiedziec w oczy tym kolegom. .nie sądze. Dentka jestes zwykla wedlug mnie i kontroluj bajere bo w mojej opinii nie masz pojecia o prowadzeniu auta a tym bardziej o tym zdarzeniu.
(2012.03.04)

info

0  
  0
"real12" toć to pisał 12latek, widac po nick'u:) ale ludzie to maja nasrane w glowach :D BMW lepiej sie przyznac i zaoszczedzic nerwow, czasu oraz piniedzy :)
widzący (2012.03.04)

info

0  
  0