UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co racja to racja. .biegli zadecyduja kto zawinil sparwiedliwie miejmy nadzieje. A "real12" to chyba jakis prostak, a nawet napewno. Ciekawe czy mialbys odwage powiedziec w oczy tym kolegom. .nie sądze. Dentka jestes zwykla wedlug mnie i kontroluj bajere bo w mojej opinii nie masz pojecia o prowadzeniu auta a tym bardziej o tym zdarzeniu.