UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
KIEROWCA chyba bombowca :D skoro przyznajesz mu racje. Nie mial prawa jechac pod prad. Gdyby jechal swoim pasem mineli by sie idealnie i nie bylo by wypadku. Wystraszyl sie?? hahaha za kazdym razem boi sie gdy widzi skrzyzowanie i nadjezdzajace auta?? :D