UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytajac mnostwo dziwnych komentarzy pan pod loginem "jeden z pierwszych" ma absolutna racje. Niestety wina lezy po stronie kierowcy Volvo poiewaz BMW widzac, ze ten wyjezdza ruszyl glowa i probowal uciec lewa strona jezdni a szanowny Pan z Volvo chyba uznal ze w takim razie moze wyjechac i zderzenie gotowe. .. Szybkiego powrotu do zdrowia poszkodowanym zycze

Kierowca