UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytajac mnostwo dziwnych komentarzy pan pod loginem "jeden z pierwszych" ma absolutna racje. Niestety wina lezy po stronie kierowcy Volvo poiewaz BMW widzac, ze ten wyjezdza ruszyl glowa i probowal uciec lewa strona jezdni a szanowny Pan z Volvo chyba uznal ze w takim razie moze wyjechac i zderzenie gotowe. .. Szybkiego powrotu do zdrowia poszkodowanym zycze
Kierowca