UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kierowca z VOLVO winny i tyle! Mam nadzieję, że te "fachofce". którzy twierdzą o niewiności tego z volvo, nie mają "prawka". Myślę, że to kolesie ze wsi sprawcy (volviarza). Wyjeżdża taki z drogi popdporządkowanej i człowiek z BMW, co miał zrobić. Nikt nie zna swojej reakcji. Ciekawe jak jeden z drugim ominął by tego z volvo? Pewnie przeskoczył. ..

real12