UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bmw też jechało właściwym pasem Polska z Anglią się pomyliła pewnie z przyzwyczajenia. Albo Elbląg już Londyn przypomina i się rozmarzyli
Emblonżanin
bmw też jechało właściwym pasem Polska z Anglią się pomyliła pewnie z przyzwyczajenia. Albo Elbląg już Londyn przypomina i się rozmarzyli
Emblonżanin