76
02.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech sobie kupi Trabanta na polskie drogi jak nie potrafi dostosować się do ograniczenia prędkości, cwaniaczek z anglii przyjechał i chciał poszpanować swoim gratem co on potrafi, strach mnie ogarnia gdyby to mnie się przytrafiło!!!!
szerokiej drogi (2012.03.04)

info

0  
  0
Debile i co z tego, że ten z volvo był niby na swoim pasie - wymusił pierwszeństwo! Człowiek z BMW przez niego nie opanował samochodu! Przecież gdyby było wszystko OK, to pojechałby swoim pasem w kierunku Elbląga. Specjalnie spreparował czołówkę - tylko idiota tak pomyśli.
antyIdiota (2012.03.05)

info

0  
  0
"antyidiota" nie ubliżaj bo spotka Cie kara :) Gdyby nie zap. .nie musial by uciekac. Volvo bylo na swoim pasie czyli wykonal manewr wiec o jakim wymuszeniu jest mowa??? Pozatym kierownica po prawej stronie tez swoje zrobila nie mowiac o nadmiernej predkosci z jaka poruszalo sie bmw. Pomysl logicznie zanim zaczniesz szerzyc takie herezje.
(2012.03.06)

info

0  
  0
Czy tam już kiedyś nie było smiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty? Strasznie niebezpieczne to skrzyzowanie. Więcej rozwagi
(2012.03.06)

info

0  
  0
"antyidiota"szczerze życze Ci gorszego wypadku niż był ten ! Patrzac z oka znawcy, wiedzac troche wiecej niz ludzie komentujacy mozna spokojnie stwierdzic iz to jest wina BMW. Biegli wydadzą wyrok aby tylko sprawiedliwe.
(2012.03.06)

info

0  
  0
"antyidiota" nie ubliżaj bo spotka Cie kara" - ?; następny: "antyidiota"szczerze życze Ci gorszego wypadku niż był ten ! (prymitywna, złośliwa świnia!, pewnie PISmen i słuchacz RM) "Patrzac z oka znawcy, wiedzac troche wiecej niz ludzie komentujacy mozna spokojnie stwierdzic iz to jest wina BMW" - ?, znawca, oj jakieś zwidy po tanim winie?
antyIdiota (2012.03.07)

info

0  
  0