UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"real12" toć to pisał 12latek, widac po nick'u:) ale ludzie to maja nasrane w glowach :D BMW lepiej sie przyznac i zaoszczedzic nerwow, czasu oraz piniedzy :)

widzący

Anuluj