UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"real12" toć to pisał 12latek, widac po nick'u:) ale ludzie to maja nasrane w glowach :D BMW lepiej sie przyznac i zaoszczedzic nerwow, czasu oraz piniedzy :)
widzący
"real12" toć to pisał 12latek, widac po nick'u:) ale ludzie to maja nasrane w glowach :D BMW lepiej sie przyznac i zaoszczedzic nerwow, czasu oraz piniedzy :)
widzący