UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
KIEROWCA chyba bombowca :D skoro przyznajesz mu racje. Nie mial prawa jechac pod prad. Gdyby jechal swoim pasem mineli by sie idealnie i nie bylo by wypadku. Wystraszyl sie?? hahaha za kazdym razem boi sie gdy widzi skrzyzowanie i nadjezdzajace auta?? :D