UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gamoniu! kierowca Volvo byl juz za skrzyzowaniem, czyli spokojnie wykonał manewr !Czlowiek z BMW mial taka predkosc, ze nic nie mogl juz robic tylko walic bo nawet kierownica nie zdazyłby skrecic w dodatku nie wiadomo czy nie rozmawial przez telefon badz robił cos innego. Co wy ludzie sie wypowiadacie ? Nie byliscie a piszecie farmazony! Po zbadaniu stanow aut(bo moze to jest nowe BMW ale cale w szpachlu) i miejsca wydarzen oraz innych przyczyn policja stwierdzi a nie wy!


Anuluj