UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowca z VOLVO winny i tyle! Mam nadzieję, że te "fachofce". którzy twierdzą o niewiności tego z volvo, nie mają "prawka". Myślę, że to kolesie ze wsi sprawcy (volviarza). Wyjeżdża taki z drogi popdporządkowanej i człowiek z BMW, co miał zrobić. Nikt nie zna swojej reakcji. Ciekawe jak jeden z drugim ominął by tego z volvo? Pewnie przeskoczył. ..

real12

Anuluj