A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A moze by tak klub tez zorganizwował pieniadze a nie tylko z miasta ciagniecie. Na całym swiecie kluby pilkarskie to przedsiebiorstwa ktore przede wszystkim same sobie organizuja piniadze
strzeliłeś kulą w płot kolego wyżej
jakby byl awans to i sponsorzy by sie znalezli. problem tylko w tym ze tego syfu zwanego stadionem przy Agrykola nie dopuszcza do rozgrywek a i na przebudowe, remont nie starczy czasu. niestety stadion mamy z lat 60tych XX wieku i to III ligi. slowem jedno wielkie syfiaste gow. ..
Mam nadzieję. ze po awansie do I ligi zmieni sie prowadzacy konferencje. Moze rzecznik prasowy Olimpii wypowie sie w sprawie kompromitujacych nagrań z konferencji, na ktorych nic nie slychać. Jezeli dziennikarze o nic nie pytaja to po co te konferencje?
Niech mi ktoś wytłumaczy co ja z tego mam jak Olimpia wygra czy przegra? Bo jak dla mnie to dotychczas tyle to znaczy co zeszłoroczny śnieg. Czy z tego powodu ja będę miał lepsze drogi lub tańsza benzynę. A może lepiej będzie świecić słońce?
A mnie zastanawia i martwi to o czym mówił po meczu trener: piłkarze po 2/3 meczu "puchną" :( Kiepsko to wygląda. .. Bez kondycji daleko nie zajadą. ..
Ostatnie 30min meczu Olimpii z Okocimiem i wcześniejsze to zasługa poprzedniego szkoleniowca. Apel do kibiców o większą frekwencję i nieżałujmy gardeł dla naszej Olimpii!!!
Ten stadion to istna żenada. ..
P{anie Arteniuk i na konferencjach prasowych tez byl pan o niebo lepszy. .. .brakuje mi tego. .. .olimp
przez 40 lat nie mialem takiej radochy jak teraz. .. .ide sobie na 90 minut. .II liga gr. wsch. -- lider-- Olimpia Elblag i znowu II liga gr. wsch --lider Olimpia Elblag i tak do konca chlopaki tak trzymac !!!!