UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech mi ktoś wytłumaczy co ja z tego mam jak Olimpia wygra czy przegra? Bo jak dla mnie to dotychczas tyle to znaczy co zeszłoroczny śnieg. Czy z tego powodu ja będę miał lepsze drogi lub tańsza benzynę. A może lepiej będzie świecić słońce?