35
16.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do goscia ktory pyta co ja z tego mam jak Olimpia wygra czy przegra?. .NO kolego twoja niewiedza jest porazajaca. .. .. .Bilans zyskow i strat jest ogromny. Zacznijmy od strat. W przypadku porazki Olimpii, zycie w stu tusiecznym miescie -- zamiera, nizadowoleni kibice w pierwszej kolejnosci szukaja takich jak ty, ktory normalnie olewa kopana i ma sobie za nic, -ze cale panstwo, mozolnie buduje drogi, stadiony, hotele na upragnione euro 2012.To takich jak ty, kibice beda szukali i pokazywali swiatu, ze to przez was POlska przegrywa w Euro, ,. .. bo sie wciaz pytacie. .. co ja z tego. .. .. bede mial ??? az mi sie pisac nie chce jak tak patrze na ciebie. .. .!!!!. .. .modrzewiak
(2011.04.19)

info

0  
  0
Wywiad swoją drogą, ale fotoreportaż pełen profi. .. :) Tyle kasujecie za reklamy i ogłoszenia - wyślijcie pstrykacza na podstawowy kurs robienia zdjęć - to na pewno zaowocuje!
John Doe (2011.04.19)

info

0  
  0
Czyli potwierdzasz, że kibice to taka grupa społeczna, która może zabić drugiego człowieka tylko dlatego, że nie chodzi na te imprezy. Jak muzułmanie, którzy potrafią ukamienować kobietę chodzącą z odkrytą głową. Cofnąłeś się bratku w świadomości do średniowiecza To widoczny wynik twego chodzenia na mecze piłkarskie. Cały naród buduje stadiony i drogi na EURO 2012 a dług w ostatnich latach wzrósł o 300Mld zł. Chcesz więc powiedzieć, że ten dług to przez fanatyków piłkarstwa, który będą musieli wszyscy przez następne dziesięciolecia spłacać? Policz tylko ile dziennie rosną do spłaty nam odsetki. Impreza trwa dwa tygodnie, a spłata długów przez następne dziesięciolecia. To tak jak z alimentami, krótka przyjemność i płacenie przez następne 25lat
(2011.04.19)

info

0  
  0
no niestety kolego, -zycie jest okrutne, dokladnie jak sam zauwazyles-- za te krotka chwile trzeba placic cale zycie, a Ty bys chcial jak??--- zaplacic raz, i miec ta chwile do konca zycia !!!
(2011.04.20)

info

0  
  0
.. .bo najpiękniejsze w życiu są tylko chwile. .. Tak jak przedmówca napisał, życie jest okrutne i za te piękne chwile trzeba niestety często słono zapłacić. Ale uwierz - warto.
(2011.04.20)

info

0  
  0