UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech mi ktoś wytłumaczy co ja z tego mam jak Olimpia wygra czy przegra? Bo jak dla mnie to dotychczas tyle to znaczy co zeszłoroczny śnieg. Czy z tego powodu ja będę miał lepsze drogi lub tańsza benzynę. A może lepiej będzie świecić słońce?