UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mnie zastanawia i martwi to o czym mówił po meczu trener: piłkarze po 2/3 meczu "puchną" :( Kiepsko to wygląda. .. Bez kondycji daleko nie zajadą. ..


Anuluj