UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mnie zastanawia i martwi to o czym mówił po meczu trener: piłkarze po 2/3 meczu "puchną" :( Kiepsko to wygląda. .. Bez kondycji daleko nie zajadą. ..
A mnie zastanawia i martwi to o czym mówił po meczu trener: piłkarze po 2/3 meczu "puchną" :( Kiepsko to wygląda. .. Bez kondycji daleko nie zajadą. ..