UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przez 40 lat nie mialem takiej radochy jak teraz. .. .ide sobie na 90 minut. .II liga gr. wsch. -- lider-- Olimpia Elblag i znowu II liga gr. wsch --lider Olimpia Elblag i tak do konca chlopaki tak trzymac !!!!


Anuluj