UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam nadzieję. ze po awansie do I ligi zmieni sie prowadzacy konferencje. Moze rzecznik prasowy Olimpii wypowie sie w sprawie kompromitujacych nagrań z konferencji, na ktorych nic nie slychać. Jezeli dziennikarze o nic nie pytaja to po co te konferencje?
kibolik