UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję. ze po awansie do I ligi zmieni sie prowadzacy konferencje. Moze rzecznik prasowy Olimpii wypowie sie w sprawie kompromitujacych nagrań z konferencji, na ktorych nic nie slychać. Jezeli dziennikarze o nic nie pytaja to po co te konferencje?

kibolik

Anuluj