UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakby byl awans to i sponsorzy by sie znalezli. problem tylko w tym ze tego syfu zwanego stadionem przy Agrykola nie dopuszcza do rozgrywek a i na przebudowe, remont nie starczy czasu. niestety stadion mamy z lat 60tych XX wieku i to III ligi. slowem jedno wielkie syfiaste gow. ..


Anuluj