UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jakby byl awans to i sponsorzy by sie znalezli. problem tylko w tym ze tego syfu zwanego stadionem przy Agrykola nie dopuszcza do rozgrywek a i na przebudowe, remont nie starczy czasu. niestety stadion mamy z lat 60tych XX wieku i to III ligi. slowem jedno wielkie syfiaste gow. ..