UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnie 30min meczu Olimpii z Okocimiem i wcześniejsze to zasługa poprzedniego szkoleniowca. Apel do kibiców o większą frekwencję i nieżałujmy gardeł dla naszej Olimpii!!!

Elg

Anuluj