UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnie 30min meczu Olimpii z Okocimiem i wcześniejsze to zasługa poprzedniego szkoleniowca. Apel do kibiców o większą frekwencję i nieżałujmy gardeł dla naszej Olimpii!!!
Elg
Ostatnie 30min meczu Olimpii z Okocimiem i wcześniejsze to zasługa poprzedniego szkoleniowca. Apel do kibiców o większą frekwencję i nieżałujmy gardeł dla naszej Olimpii!!!
Elg