UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przez 40 lat nie mialem takiej radochy jak teraz. .. .ide sobie na 90 minut. .II liga gr. wsch. -- lider-- Olimpia Elblag i znowu II liga gr. wsch --lider Olimpia Elblag i tak do konca chlopaki tak trzymac !!!!