35
16.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czy nasz wspanialy zarzad moglby poinformowac, juz teraz kibicow co zamierza zrobic w najblizszej przyszlosci w razie awansu Olimpii do pierwszej ligi, czy zarzad jest na tyle sprawny, by mogl kontrolowac obecne prace modernizacyjne i czy beda one ukonczone na czas?? Czy zarzad posida ewentualny plan B, w razie nieukonczenia tych prac, i zorganizuje jekis przyjazne boisko dla dla rozgrywania tych meczow. Bedzie to wielka popelina dla badz co badz ponad stu- tysiecznego miasta, ktorego promocja bedzie sie odbywala w Pasleku albo Zielonce(przepraszam mieszkancow Zielonki, bo wierze ze ze stadionem byscie sobie predzej poradzili niz wladze miasta Elblaga. Specjalna dedykacja dla Prezydenta miasta. .. jesli bedziem y sie poniewierali po jakis pipidowkach. .w nastepnych wyborach bedziemy wiedzieli na kogo glosowac. .. .wciaz wierni kibice
(2011.04.17)

info

0  
  0
Czy nasz kochany zarzad moglby nas poinformowac. .. kibicow co zamierza zrobic juz teraz w przypadku gdyby nasz ukochany zespol awansowal do pierwszej ligi, czy juz teraz ma pod kontrola prace modernizacyjne stadionu i czy pasiada ewentualny plan B, gdyby tych prac nie ukonczono. .. innymi slowy czy mysli sie i poszukuje odpowiedniego stadionu na ktorym mozna by rozgrywac mecze
(2011.04.17)

info

0  
  0
rozgrywanie meczow w Pasleku albo w Zielonce bedzie wspaniala popelina dla ponad stu- tysiecznego miasta TO wspadiala promocja klubu, ale i tez wladz miasta Jesli do tego dojdzie, bedziemy dobrze pamietali o tym -- panie prezydencie. .przy najblizszych wyborach. (przepraszam mieszkancow Pasleka i Zielonki, bo wie ze sobie radzice lepiej ze stadionem niz wladze Elblaga)
(2011.04.17)

info

0  
  0
okocim na wiosne pogrywa. .ostro nie wiedzialem, ze bedzie tak ciezko bardzo wazne 3 pkt.
kpl (2011.04.17)

info

0  
  0
Mam prozbę. Czy można wywiady przeprowadzac w innym miejscu?Nic nie słychac!
Zem (2011.04.17)

info

0  
  0
-słyszalem opinie ze zarząd wcale nie jest zainteresowany awansem/patrz:infrastruktura, budżet/ważne ze wyremontowane biura. !!!
(2011.04.17)

info

0  
  0
to że Olimpia w przypadku awansu może miec problem z rozgrywaniem meczy na Agrykola to będzie wina byłego prezydenta miasta, który przez tyle lat nie pomógł finansowo nic w tym by można było coś na elbląskim stadionie zmodernizować. !
rufio (2011.04.17)

info

0  
  0
W Pasłęku was nie chcemy. Może Zielonka was przygarnie, jeśli terminy meczów nie będą kolidowały z sianokosami
Pasłęk (2011.04.17)

info

0  
  0
Polonia Elblag dobra druzyna, chyba bedzie awans do 1 ligi
(2011.04.17)

info

0  
  0
Jeżeli chodzi o brak infrastruktury to malkontenci zawdzieczajcie to byłemu prezydentowi Słoninie i jego poplecznikom. Frajerstwo nie zrobiło nic przez 16 lat w tym kierunku. Teraz by chcieli zeby Nowaczyk zrobił to w przeciągu 5 miesiecy.
(2011.04.17)

info

0  
  0