A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czy nasz wspanialy zarzad moglby poinformowac, juz teraz kibicow co zamierza zrobic w najblizszej przyszlosci w razie awansu Olimpii do pierwszej ligi, czy zarzad jest na tyle sprawny, by mogl kontrolowac obecne prace modernizacyjne i czy beda one ukonczone na czas?? Czy zarzad posida ewentualny plan B, w razie nieukonczenia tych prac, i zorganizuje jekis przyjazne boisko dla dla rozgrywania tych meczow. Bedzie to wielka popelina dla badz co badz ponad stu- tysiecznego miasta, ktorego promocja bedzie sie odbywala w Pasleku albo Zielonce(przepraszam mieszkancow Zielonki, bo wierze ze ze stadionem byscie sobie predzej poradzili niz wladze miasta Elblaga. Specjalna dedykacja dla Prezydenta miasta. .. jesli bedziem y sie poniewierali po jakis pipidowkach. .w nastepnych wyborach bedziemy wiedzieli na kogo glosowac. .. .wciaz wierni kibice
Czy nasz kochany zarzad moglby nas poinformowac. .. kibicow co zamierza zrobic juz teraz w przypadku gdyby nasz ukochany zespol awansowal do pierwszej ligi, czy juz teraz ma pod kontrola prace modernizacyjne stadionu i czy pasiada ewentualny plan B, gdyby tych prac nie ukonczono. .. innymi slowy czy mysli sie i poszukuje odpowiedniego stadionu na ktorym mozna by rozgrywac mecze
rozgrywanie meczow w Pasleku albo w Zielonce bedzie wspaniala popelina dla ponad stu- tysiecznego miasta TO wspadiala promocja klubu, ale i tez wladz miasta Jesli do tego dojdzie, bedziemy dobrze pamietali o tym -- panie prezydencie. .przy najblizszych wyborach. (przepraszam mieszkancow Pasleka i Zielonki, bo wie ze sobie radzice lepiej ze stadionem niz wladze Elblaga)
okocim na wiosne pogrywa. .ostro nie wiedzialem, ze bedzie tak ciezko bardzo wazne 3 pkt.
Mam prozbę. Czy można wywiady przeprowadzac w innym miejscu?Nic nie słychac!
-słyszalem opinie ze zarząd wcale nie jest zainteresowany awansem/patrz:infrastruktura, budżet/ważne ze wyremontowane biura. !!!
to że Olimpia w przypadku awansu może miec problem z rozgrywaniem meczy na Agrykola to będzie wina byłego prezydenta miasta, który przez tyle lat nie pomógł finansowo nic w tym by można było coś na elbląskim stadionie zmodernizować. !
W Pasłęku was nie chcemy. Może Zielonka was przygarnie, jeśli terminy meczów nie będą kolidowały z sianokosami
Polonia Elblag dobra druzyna, chyba bedzie awans do 1 ligi
Jeżeli chodzi o brak infrastruktury to malkontenci zawdzieczajcie to byłemu prezydentowi Słoninie i jego poplecznikom. Frajerstwo nie zrobiło nic przez 16 lat w tym kierunku. Teraz by chcieli zeby Nowaczyk zrobił to w przeciągu 5 miesiecy.