UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
P{anie Arteniuk i na konferencjach prasowych tez byl pan o niebo lepszy. .. .brakuje mi tego. .. .olimp
aka
P{anie Arteniuk i na konferencjach prasowych tez byl pan o niebo lepszy. .. .brakuje mi tego. .. .olimp
aka