A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Fajnie, ze przynajmniej sie cos dzieje nie ma co narzekac a jak komus czegos brakuje to niech jedzie do Włoch.
Późno ale jest Hura !!! Mam nadzieję że to nie wszystko i w najbliższym czasie doczekamy się basenu. Powraca nadzieja dla tych którzy chcą mieszkać w naszym mieście. Ja chcę!!
a ja tam się cieszę. .. w zeszłym roku to sie nawet nie dało wjechać na góre. .. były jakieś drewienka na sznurkach a nie orczyki, nie to co teraz. .. :) w czasie jednego wjazdu orczyk się zatrzymywał 3 razy, teraz przynajmniej da sie normalnie wjechać. .. =] Ludzie nie narzekać !!! ci co narzekają to takie francuskie pieski, może jeszcze czerwony dywan wam tam rozłożyć. .. ?? albo wynając taksówkę żeby was woziła na górę. .. ?? macie pod nosem taka fajną górkę i jeszcze narzekacie !!! nie patrzcie jak mają inni. .. patrzcie co wy macie. .. !!! :)
przeciez to kolejny przekret odchodzacego prezydenta. Odchodzil to dal bez przetargu dzierzawe kolesiom ktorzy nie maja pojecia o prowadzeniu takiej dzialalnosci. teraz tylko brakuje protestow okolicznych mieszkancow ze za glosno za duzo ludzi itp itd. Tu jest polska i tu sie tylko kradnie i pije
Właśnie do Uśmiechniętej, jak mało Ci potrzeba chyba nie byłaś w Wieżycy lub Mrągowie to o czym piszemy to minimum jakie panuje na wszystkich górkach w Polsce północnej, jeżeli nie będziesz wymagała tego minimum to za dwa sezony nie będzie nawet tego, bo po co przecież jest OK.
Tylko tak jak pisałem w tym sezonie już po jeżdżeniu.
oto ceny w rusi:"Poniedzialek-piatek: Jeden wjazd - 1,8zl Sobota-Niedziela: Jeden wjazd - 2zl Kaucja za karnet - 20zl WYPOZYCZALNIA Narty komplet 1h - 15zl(kazda nastepna 10zl) Snowboard komplet 1h- 15zl (kazda nastepna 10zl) Narty DOBA -60zl Snowboard DOBA - 60zl Narty"
Nie widzę żeby było taniej.
Spokojnie sezon się jeszcze nie skończył około 19 stycznia będą temperatury aby mogli zacząć naśnieżanie.
hahahahaha. .. .jasnowidz. .. 19 stycznia bedzie mróz. .. .hheheh. .. .a co bedzie 5 maja ?
do NARCIARZ : a własnie, ze byłam, . .. :) i moze było lepiej, ale to trzeba daleko jezdzic, pieniadze na paliwo tez sa potrzebne. .. .!! a tutaj mozesz sobie w kazdej chwili pojsc i zjechac. .. :) jak ci nie pasuje to sie przeprowadz. .. :)
to idź sobie uśmiechnięta dziś na stok "w każdej chwili". .. .hehhehe. .. .. tylko weź wazelinę dla lepszego poślizgu. .. hehhe. .. .ale oops-przecież Ty już ją masz; P
P. S dziś oficjalny koniec stoku w Elblagu. .. .. otwarcie po następnych wyborach na sołtysa miasta Elbląg. .. .zapraszamy do ciagle czynnych i komfortowych stoków w okolicy; )))))
Świetnie, że wyciąg jest już otwarty. W końcu będzie można zimą gdzieś wyjść. Pozdrawiam.