UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja tam się cieszę. .. w zeszłym roku to sie nawet nie dało wjechać na góre. .. były jakieś drewienka na sznurkach a nie orczyki, nie to co teraz. .. :) w czasie jednego wjazdu orczyk się zatrzymywał 3 razy, teraz przynajmniej da sie normalnie wjechać. .. =] Ludzie nie narzekać !!! ci co narzekają to takie francuskie pieski, może jeszcze czerwony dywan wam tam rozłożyć. .. ?? albo wynając taksówkę żeby was woziła na górę. .. ?? macie pod nosem taka fajną górkę i jeszcze narzekacie !!! nie patrzcie jak mają inni. .. patrzcie co wy macie. .. !!! :)
uśmiechnięta