hahahahaha. .. .jasnowidz. .. 19 stycznia bedzie mróz. .. .hheheh. .. .a co bedzie 5 maja ?narciarz
hahahahaha. .. .jasnowidz. .. 19 stycznia bedzie mróz. .. .hheheh. .. .a co bedzie 5 maja ?