UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Właśnie do Uśmiechniętej, jak mało Ci potrzeba chyba nie byłaś w Wieżycy lub Mrągowie to o czym piszemy to minimum jakie panuje na wszystkich górkach w Polsce północnej, jeżeli nie będziesz wymagała tego minimum to za dwa sezony nie będzie nawet tego, bo po co przecież jest OK. Tylko tak jak pisałem w tym sezonie już po jeżdżeniu.
narciarz