UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
przeciez to kolejny przekret odchodzacego prezydenta. Odchodzil to dal bez przetargu dzierzawe kolesiom ktorzy nie maja pojecia o prowadzeniu takiej dzialalnosci. teraz tylko brakuje protestow okolicznych mieszkancow ze za glosno za duzo ludzi itp itd. Tu jest polska i tu sie tylko kradnie i pije