UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to idź sobie uśmiechnięta dziś na stok "w każdej chwili". .. .hehhehe. .. .. tylko weź wazelinę dla lepszego poślizgu. .. hehhe. .. .ale oops-przecież Ty już ją masz; P P. S dziś oficjalny koniec stoku w Elblagu. .. .. otwarcie po następnych wyborach na sołtysa miasta Elbląg. .. .zapraszamy do ciagle czynnych i komfortowych stoków w okolicy; )))))
narciarz