UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do NARCIARZ : a własnie, ze byłam, . .. :) i moze było lepiej, ale to trzeba daleko jezdzic, pieniadze na paliwo tez sa potrzebne. .. .!! a tutaj mozesz sobie w kazdej chwili pojsc i zjechac. .. :) jak ci nie pasuje to sie przeprowadz. .. :)
uśmiechnięta