Świetnie, że wyciąg jest już otwarty. W końcu będzie można zimą gdzieś wyjść. Pozdrawiam. 9
Świetnie, że wyciąg jest już otwarty. W końcu będzie można zimą gdzieś wyjść. Pozdrawiam.