UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, ze przynajmniej sie cos dzieje nie ma co narzekac a jak komus czegos brakuje to niech jedzie do Włoch.
rty
Fajnie, ze przynajmniej sie cos dzieje nie ma co narzekac a jak komus czegos brakuje to niech jedzie do Włoch.
rty