UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Późno ale jest Hura !!! Mam nadzieję że to nie wszystko i w najbliższym czasie doczekamy się basenu. Powraca nadzieja dla tych którzy chcą mieszkać w naszym mieście. Ja chcę!!


Anuluj