UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Późno ale jest Hura !!! Mam nadzieję że to nie wszystko i w najbliższym czasie doczekamy się basenu. Powraca nadzieja dla tych którzy chcą mieszkać w naszym mieście. Ja chcę!!
Późno ale jest Hura !!! Mam nadzieję że to nie wszystko i w najbliższym czasie doczekamy się basenu. Powraca nadzieja dla tych którzy chcą mieszkać w naszym mieście. Ja chcę!!