UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przeciez to kolejny przekret odchodzacego prezydenta. Odchodzil to dal bez przetargu dzierzawe kolesiom ktorzy nie maja pojecia o prowadzeniu takiej dzialalnosci. teraz tylko brakuje protestow okolicznych mieszkancow ze za glosno za duzo ludzi itp itd. Tu jest polska i tu sie tylko kradnie i pije