UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przeciez to kolejny przekret odchodzacego prezydenta. Odchodzil to dal bez przetargu dzierzawe kolesiom ktorzy nie maja pojecia o prowadzeniu takiej dzialalnosci. teraz tylko brakuje protestow okolicznych mieszkancow ze za glosno za duzo ludzi itp itd. Tu jest polska i tu sie tylko kradnie i pije


Anuluj