A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
na gorze chrobrego rzutem na tasme zalatwil se robote poprzedni uklad (EDS), tuz przed wyrzuceniem ich z rady miejskiej. spolka nie majaca doswiadczenia i z kapitalem 5 000 zl z pewnoscia nie jest dobrym inwestorem
Zainwestuj, a nie gadaj. Tyle potrafisz?
To jest górka dla dzieci i początkujących narciarzy. Świetne miejsce aby zapoznać się z nartami. Spędzić czas na świeżym powietrzu. Jeśli się wypożycza sprzęt na stoku na godzinę (bo taniej) to trzeba się liczyć, że ktoś go wcześniej używał i może być przemoczony.
swietna sprawa, szkoda ze tak pozno ale jak doczekam 2011 bede jezdzic, dojade tramwajem. ..
Ludzie nie spinajcie się na wiosne bedzie nowy przetarg, wygrajcie go i w nastepnym sezonie pokazcie jak wyglada profesjonalna stacja narciarska!; )
tak, anonimie, od 15-stu lat jeżdżę, a dziecko mam od 3-ch lat. i to jej pierwszy sezon. pomyśl trochę, bo myślenie nie boli.
Dlaczego film się zatrzymuje. Kiedy te drzewa i krzaki znikną, za mało śniegu armatki by mogły zrobić go więcej bo to się odczuwa jadąc. Siatki ochronne to powinny być zamontowane wcześniej. Parking samochodowy większy i piesi bardziej chronieni przed rajdowcami za kierownicą. Są znaki a jadą jak chcą.
Bardzo fajna rozrywka, w szczególności dla dzieci. Cieszę, się, że mamy takie miejsce w naszym mieście. Sądzę, że w przyszłości będzie ono coraz bardziej doskonałe. Powodzenia!
mieszkaniecel. film Ci się "zatrzymuje ' bo masz bagno w kompie. Posprzątaj odkurzaczem albo CC-Clinerem, oczyśc dyski i bedzie po klopocie, + wywal niepotrzebne filmy, muze, to tez zamula kompa.
prawde pisza ci ktorzy mowia, ze jest malo sniegu, kamienie i wypozyczalnia, ,bylam z dziecmi i wcale nie szlo poszalec a do tego te ceny, ,, polecam olsztyn miejscowosc rus, ,stoki piekne obsluga git suszarnia jedzonko io ceny o polowe tansze, ,, ,