UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to idź sobie uśmiechnięta dziś na stok "w każdej chwili". .. .hehhehe. .. .. tylko weź wazelinę dla lepszego poślizgu. .. hehhe. .. .ale oops-przecież Ty już ją masz; P P. S dziś oficjalny koniec stoku w Elblagu. .. .. otwarcie po następnych wyborach na sołtysa miasta Elbląg. .. .zapraszamy do ciagle czynnych i komfortowych stoków w okolicy; )))))

narciarz

Anuluj