A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Narciarz, czego tobie brakuje, że aż tak starasz sobie to zrekompensować ? Dobrze znasz się na wazelinie, co zdaje się wiele tłumaczy; )
do NARCIARZ : w każdej chwili, kiedy bedzie otwarty stok. .. :)
Widzę, że pod pseudonimem narciarz wpisują się dwie osoby ja mieszkam w Elblągu, a kolega z tym samym podpisem nie wiem. Mi nie chodzi o słowne obrażanie kogokolwiek tylko o rzeczowe oceny sytuacji. Jeżeli zerkniecie czy do Wieżycy czy do Mrągowa to tam jeżdżą i nie ma problemu z odwilżą i nie chodzi tu:DO USMIECHNIĘTEJ - o przeprowadzanie się gdzieś indziej, bo co jeżeli chcesz popływać jachtem to w lato masz się przeprowadzić nad jezioro - no przecież nie. Jeżeli jest ta górka i ktoś się wziął za jej zarządzanie to niech to robi dobrze, a jak jest źle to trzeba to pokazać i głośno mówić, może wtedy się poprawi innej metody nie ma :)
ale opłaca się robić wyciąg dla dwóch narciarzy ?; P
"Narciarzy". Prawdziwy narciarz nie marudzi, prawdziwy narciarz używa nart do rekreacji zimowej. Biegówki, zjazdówki. .. Ruszcie d. .. .do Jeleniej Doliny, to zobaczycie, jak zima wygląda. I potrenujecie zjazd telemarkiem (jak wiecie, co to jest).
Snoby wyciągowe na drzewo! jw.
Kto tu marudzi? Czy trzeba lubić wszystko! Trochę się trzeba zastanowić zanim się coś napisze!
do NARCIARZ : a co ty byś nibo to zrobił lepiej. .. ?? sam mowisz, ze oni tym zarzadzają, więc zostaw to im i sie nie wtrącaj. .. .. :P
Zainwestuj, a nie gadaj. Tyle potrafisz? szkoda, że się nie podpisałes, bo nie wiem do kogo piszę.
uwierz mi, ale bardzo chętnie bym zainwestował, gdyż uwielbiam narty, swoje miasto i uważam że przede wszystkim trzeba rozwijać biznes lokalny. Wyciąg i ośrodek na Chrobrym chodził nam po głowie już od wielu lat ale niestety wszelkie próby jakiegokolwiek ruszenia tematu były blokowane, również innym inwestorom z dużo większym kapitałem i doświadczeniem. Zdajesz sobie sprawe, że był projekt ośrodka całorocznego za ponad 3 mln zł i zatrudnieniem conajmniej 50 elblązan?tez zablokowany przez byłego prezydenta.
I rzeczywiście nie było przetargu, i nie było możliwości inwestycji. Chyba, że było się z otoczenia pana S. i jego spółek, a raczej tych w których był cichym wspólnikiem, zeby cos zrobic we tymmiescie trzeba było byc w układach.
Do Uśmiechnięta: Chyba mało byłaś po za Elblągiem i dlatego mało wiesz o tym jak może być na takich górkach, dlatego w twoich wypowiedziach jest tak mało argumentów. Pojeździj najpierw po Polsce i zobacz jak powinna wyglądać taka górka, a później zabieraj rzeczowo głos w danej sprawie, bo tak to szkoda twojego i innych czasu.
no jak tam amatorzy. .. .szusujecie na stoku ? Bo w Wieżycy warunki miodzio; P