UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak wszyscy jeżdżą przez Robotniczą bo tam nie ma świateł. I to jest dopiero temat! Dlaczego nie ma świateł na ul. Robotniczej? Przecież w godzinach szczytu nie da się tu wytrzymać. I jeszcze te ciężarówki.
Wojtas