UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tak wszyscy jeżdżą przez Robotniczą bo tam nie ma świateł. I to jest dopiero temat! Dlaczego nie ma świateł na ul. Robotniczej? Przecież w godzinach szczytu nie da się tu wytrzymać. I jeszcze te ciężarówki.

Wojtas

Anuluj