UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo proszę,może ktoś mi wytłumczy dlaczego w tym czasie,gdy pali sie czerwone w lewo,to nie można jechać - prosto??? Przecież w tym czasie jazda na wprost nikomu nie przeszkadza...
Ojciec prać
Bardzo proszę,może ktoś mi wytłumczy dlaczego w tym czasie,gdy pali sie czerwone w lewo,to nie można jechać - prosto??? Przecież w tym czasie jazda na wprost nikomu nie przeszkadza...
Ojciec prać