UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo proszę,może ktoś mi wytłumczy dlaczego w tym czasie,gdy pali sie czerwone w lewo,to nie można jechać - prosto??? Przecież w tym czasie jazda na wprost nikomu nie przeszkadza...

Ojciec prać

Anuluj