UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pas skrętu w lewo to bardzo dobry pomysł, ale tylko wtedy kiedy byłby on dobudowany w miejscu przystanku tramwajowego. Teraz wystarczy sobie postać chwilę w godzinach popołudniowych i można sobie popatrzeć jaki tworzy się zator. Szkoda, że jeszcze nam kierowcom nie zgotują takiej niespodzianki na krzyżówce z Pionierską (żebym nie wypaplał)